Kurban Takip Programı 5

Kurban takip programı 5 ile kurbanlık işlemlerinizi kolaylıkla yönetin.

Yetkili satacağı hisseleri ayırır ve diğerleri müdahele edemez.

Yazılımın tüm özelliklerini buradan izleyebiliriniz.

Kurban takip programı
Kurban Takip Programı

Kurban takip programı 5 kullanarak kurbanlıkla ilgili işlemlerinizi güvenli hızlı otomatik bir şekilde yapma imkanı elde edebilirsiniz. 

 Programımız tüm ortamlarda çalışabilmektedir:

Bir masaüstü bilgisayarda çalışabildiği gibi tabletlerde Akıllı telefonlarda çok rahat çalışabilmektedir.

Program yetkilendirme temeli üzerine kurulmuştur.  yönetici adını verdiğimiz tam yetkili şahıs ya da şahıslar temsilci tanımlayarak temsilcilere ekranda istedikleri yeri kısıtlayan bilmekten istedikleri yeri de açabilmektedirler. 

Program aşağıdaki modüllerden oluşur:

Kurbanlık Modülü

Kurbanlık modülünde Arkadaşlar iki işlem yapabilmekteyiz bunlardan bir tanesi kurbanlık bilgilerinin girişi ve kurbanlıkların hisselere ayrılması ne Kendisi de kurbanlıklar ile ilgili işlemler işte satış gibi boş hisseder gibi Satılmış hisseder gibi masalara aktarma gibi vesaire işlemleri yapabildiğimiz işlemler modülü.

 A- Kurban tanımlama modülü

Kurban takip programı kurbanlık modülü

Bu ekrana girdiğimizde bu ekranda yeni bir kurbanlık kaydı açarak sadece kurbanlığın türünü ve alt türünü seçerek diğer bilgilerin otomatik Ekrana gelmesini sağlayabiliriz Aynen bunun gibi kurbanlık gününü belirleyip tarihin otomatik Ekrana gelmesini sağlayabilir ve saat değerini girerek kurbanlıkların gün ve Saate göre kesim sırasının oluşmasını sağlayabiliriz bu ekranda aynı zamanda kurbanlık iptal edebilir kurbanlığı silebilir kurbanlıkları büyükbaşlar ve küçükbaşlar olarak kategorize edebilir ve kurbanlıklar arasında ileri geri gidebiliriz.

B- İşlemler modülü:

Kurban takip programı işlemler modülü

Bu modülde kurbanlıkla ilgili işlemleri yapabiliriz işlemler ekranına girdiğimizde karşımızda daha önce tanımladığınız kurbanlıkların bir listesinin yer aldığını görüyoruz Bu listede Bosch hisseleri toplam hisseleri kesim sırasını bu kurbanlığın Hangi masaya aktarıldığı birincisini ne kadar boş kaldığını görebildiğimiz gibi aynı zamanda seçtiğimiz kurbanlıkları Tanımladığımız masaları  aktarma imkanı elde ediyoruz.

2. Masa Modülü

Kurban takip programı masa modülü

Bu modül Parçalanacak olan kurbanlıkların atandığı masaları içeren oluyordur.  bu ekranda masalları ve onlara ait kurbanlıkları görebilir,  işlemi bitmiş olan kurbanlıkları tek tıkla hazır edebilir ve teslimi uygun hale getirebiliriz. 

3. Hisseler Modülü

Kurban takip programı hisseler modülü

Hisseler modülü Belki de programın bel kemiğini oluşturan bir modüldür Çünkü hisseler ile ilgili tüm işlemleri burada takip edebilir buradan organize edebiliriz. 

Bu ekranda neler yapabiliriz İsterseniz gelin birer birer onlara bakalım:

Bu ekranda boş hisseleri isteyebilir ve müşterilerimize onları rahatlıkla sata biliriz.

Satılan hisselerin kolaylıkla bir listesini alabilir istersek Satılmış ya da satın olmuş olsun Tüm hisseleri aynı anda görebiliriz.

Bize notu olan müşterilerimizi tek bir tıkla ekranda listeye listeleyebilirsiniz ve ona göre hareket edebiliriz.

hazır hisseleri görebilir ve onları müşterilere teslim edebiliriz.

hisse teslimatı bölümünden teslim edilen hisseleri teslim edilmeyen hisseleri istemeyebilir ve bunları rahatlıkla yazdırabiliriz.

aynı şekilde borcu olanları görebilir borcu olanların borçlarını tek bir tıkla rakam yazmadan kapatabiliriz.

Bu ekranda aynı zamanda satış yapan temsilcilerin sattığı kurbanların yani hisseden bir listesini alabilir �stersen bunu yazdırabiliriz.

 yine bu ekranda teslimat yöntemlerini iste diyebiliriz bunu iki gruba ayrılıyoruz Adrese Teslim ve teslimat merkezlerinden kendisinin teslim alması şeklinde Bu da kurbanlıkları teslim edilecek merkezlere gönderirken ya da müşterinin adresine teslim edilmesini sağlamak için gayet yararlı bir liste oluşturacaktır.

 ekranda belirlediğimiz kayıtları istersek egzelde gönderebilir ve bunun üzerinde değişik işlemler yapabiliriz.

 aynı şekilde ekranda belirlediğimiz kayıtların bir hesap özetini görebilir Böylelikle toplam tutar toplam ödenen ve toplam kalan bilgilerini elde etmiş oluruz.

 yine bu bölümde işlemlerden ekrandaki satırda yer alan müşteriye makbuz kesebilir,  müşteri bilgilerini güncelleyebilir,  WhatsApp üzerinden müşteriye mesaj atabiliriz.

 aynı şekilde tek bir tuş ile müşteriye Kurbanlı teslim edebiliriz.

Bu ekranda müşteri ile ilgili yapılacak işlemler için bir arama ekranı da mevcuttur arama butonunu tıklayarak yıla göre müşteriyi seçebilir istemeyebilir ve onun üzerinde işlemler yapabiliriz.

Buna benzer şekilde  kayıtları ekranda istedi F bilir ve farklı işlemler yapabiliriz.

4. Müşteriler modülü 

Müşteriler modülünde müşterilerin tüm detaylı bilgilerini görebilir Satın almış olduğu hisse bilgilerini bakabilir yeni müşteri oluşturabilir müşteriyi silebilir ve müşterinin bizden Satın almış olduğu hisseleri yıllara göre listeyebiliriz.

5. Temsilciler modülü

Kurban takip programı temsilciler modülü

Temsilciler modülü kısmında ise programı kullanacak olan temsilcilere yetkiler tanımlayabilir,  istediğimiz temsilcinin  yetkisini askıya alabilir askıda olan temsilcinin yetkisini aktif edebilir dilediğimiz temsilci silebilir dilediğimiz kadar buraya yetkili ekleyebiliriz.  Tabii bütün bunları yapabilmek için öncelikli olarak kişi bilgilerini personel modülüne girmemiz gerekir.

6. Personel modülü

Kurban takip programı personel modülü

Personel modelinde sistemde aktif olarak işlem yapacak olan personel bilgisini saklayabiliriz.  buraya personel bilgilerini girmeden ne temsilci oluşturabilir ne de masa sorumlusu tanımlayabiliriz.

7. Kasa Modülü

Kurban takip programı kasa modülü

Kasa modülünde gelir ve gider raporu elde edebilir giderimiz olduğunu Sonuçta ne kadar kâr ettiğimizi bu modülde raporluya bilir istersek bu ekranı yazdırabiliriz.

8. Masraf Modülü

Bu modülde personel olsun  kurbanlıklar olsun Tüm bunlara ait giderleri tutabilir Böylelikle kasanın oluşmasını sağlayabiliriz.

9. Ayarlar Modülü

Burada  programla ilgili ayarlarımızı yapabileceğimiz genel ayarlar fiyat ve tür bilgilendirme belirlendiği fiyat tür belirle ekranı ve WhatsApp mesajlarının tanımlandığı mesaj tanımla ekranı yer almaktadır. 

10. Log Modülü

 Bu modülde hangi kullanıcı yani yetkili hangi adresten sisteme erişim yapmış hangi tarihte ve hangi saatte bu gerçekleşmiş,  Tüm bu bilgileri bu modülle elde edebiliriz Elde edebiliriz.

11. Web Modülü

Bu modülle sistemi İnternet ortamında müşterilere Açabilir ve müşterinin istediği hisseyi satın almasını sağlayabilir dolayısı ile iş yükünüzü hafifletebiliriz.

12. Mail Modülü

Bu modül ile müşterimize özellikle makbuzunu mail yoluyla göndere biliriz.

Bunların dışında programın daha pek çok özelliği bulunmaktadır:

Program müşterilerimize WhatsApp mesajı atabilmek nedir.  istenirse programı SMS modülü de ilave edilebilir.  Onun dışında program müşteriye ait olan makbuzu mail yoluyla gönderen bilir.  aynı zamanda aktif edildiğinde arka planda hangi kullanıcının hangi adresten sisteme giriş yaptığını da görebiliriz.  Böylelikle programın güvenliğini sağlamış alabiliriz.

Programın tüm özelliklerini görebilmek için program ile ilgili Hazırlamış olduğumuz videoları mutlaka izleyiniz.  program gelişmeye açıktır önerilerinize açıktır.

Referans listemize bakabilirsiniz.